MSI3116H48B1-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI3116H48B1-BBR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSI3116H48B1-BBR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN IMP MTRZD 315X161MM 48VDC
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 330 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 330 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
2 pcs
  • Pranešimas
MSI3116H48B1-BBR specifikacijos
Dalies numeris MSI3116H48B1-BBR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN IMP MTRZD 315X161MM 48VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 161.0mm Svoris 6.6 lbs (3kg)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 3.150 in H2O (784.7 Pa)
Dydis / Matmenys Round - 315mm Dia Serija MSI3116
RPM 2100 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 76.0 dB(A) Medžiaga - rėmas -
Medžiaga - ašmenys Aluminum Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Motorized Impellers Dabartinis įvertinimas 8.80A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 1675.0 CFM (46.90m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MSI2577H24B1-BBR
MSI2577H24B1-BBR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN IMP MTRZD 250X77.3MM 24VDC
Sandelyje: 527 pcs
parsisiųsti: MSI2577H24B1-BBR.pdf
RFQ
MSI3116H48B1+6-BBR
MSI3116H48B1+6-BBR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN IMP MTRZD 315X161MM 48VDC
Sandelyje: 292 pcs
parsisiųsti: MSI3116H48B1+6-BBR.pdf
RFQ
MSI2577H48B1+7-BBR
MSI2577H48B1+7-BBR
apibūdinimas: FAN IMP MTRZD 250X77.3MM 48VDC