MSI2577H48B2-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI2577H48B2-BBR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSI2577H48B2-BBR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN IMP MTRZD 250X77.3MM 48VDC
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 591 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 591 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
4 pcs
  • Pranešimas
MSI2577H48B2-BBR specifikacijos
Dalies numeris MSI2577H48B2-BBR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN IMP MTRZD 250X77.3MM 48VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 77.30mm Svoris 4.4 lbs (2kg)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 3.365 in H2O (838.2 Pa)
Dydis / Matmenys Round - 250mm Dia Serija MSI2577
RPM 2800 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 76.0 dB(A) Medžiaga - rėmas -
Medžiaga - ašmenys Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Ventiliatoriaus tipas Motorized Impellers Dabartinis įvertinimas 3.90A