MSI1769H24B2-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI1769H24B2-BBR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSI1769H24B2-BBR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN IMP MTRZD 175X69MM 24VDC
standartinė kaina (JAV doleriais)
6 pcs
  • Pranešimas
MSI1769H24B2-BBR specifikacijos
Dalies numeris MSI1769H24B2-BBR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN IMP MTRZD 175X69MM 24VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 69.00mm Svoris 2.9 lbs (1.3kg)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 1.800 in H2O (448.4 Pa)
Dydis / Matmenys Round - 175mm Dia Serija MSI1769
RPM 4000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 72.0 dB(A) Medžiaga - rėmas -
Medžiaga - ašmenys Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Ventiliatoriaus tipas Motorized Impellers Dabartinis įvertinimas 4.60A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 346.1 CFM (9.69m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MSI1769H48B1+6-BBR
MSI1769H48B1+6-BBR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN IMP MTRZD 175X69MM 48VDC