MSI1380H48B1-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI1380H48B1-BBR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSI1380H48B1-BBR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN IMP MTRZD 133X80MM 48VDC
standartinė kaina (JAV doleriais)
6 pcs
  • Pranešimas
MSI1380H48B1-BBR specifikacijos
Dalies numeris MSI1380H48B1-BBR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN IMP MTRZD 133X80MM 48VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 80.00mm Svoris 1.7 lbs (771.1g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 1.771 in H2O (441.1 Pa)
Dydis / Matmenys Round - 133mm Dia Serija MSI1380
RPM 4500 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 66.0 dB(A) Medžiaga - rėmas -
Medžiaga - ašmenys Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Motorized Impellers Dabartinis įvertinimas 2.50A