MR9225H24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9225H24B1+6-FSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR9225H24B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MR9225H24B1+6-FSR.pdf2.MR9225H24B1+6-FSR.pdf3.MR9225H24B1+6-FSR.pdf
  • Pranešimas
MR9225H24B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris MR9225H24B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.264 lb (119.75g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.400 in H2O (99.6 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 92mm L x 92mm H Serija MR9225
RPM 4000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 48.0 dB(A) Medžiaga - rėmas Plastic
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.250A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 90.0 CFM (2.52m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MR9225H24B-FSR
MR9225H24B-FSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 9368 pcs
parsisiųsti: MR9225H24B-FSR.pdf
RFQ
MR9225L24B2-FSR
MR9225L24B2-FSR
Gamintojai: Mechatronics
Sandelyje: 8947 pcs
parsisiųsti: MR9225L24B2-FSR.pdf
RFQ
MR9225H24B1-FSR
MR9225H24B1-FSR