MR9225E24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9225E24B1+6-FSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR9225E24B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MR9225E24B1+6-FSR.pdf2.MR9225E24B1+6-FSR.pdf3.MR9225E24B1+6-FSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MR9225E24B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris MR9225E24B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.264 lb (119.75g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.490 in H2O (122.1 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 92mm L x 92mm H Serija MR9225
RPM 4400 RPM Kiti vardai 1570-1335
Darbinė temperatūra - Triukšmas 50.8 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Plastic
Medžiaga - ašmenys Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.310A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 99.0 CFM (2.77m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MR9225H24B1-FSR
MR9225H24B1-FSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 9717 pcs
parsisiųsti: MR9225H24B1-FSR.pdf
RFQ
MR9225L24B1+6-FSR
MR9225L24B1+6-FSR
Gamintojai: Mechatronics
Sandelyje: 6738 pcs
parsisiųsti: MR9225L24B1+6-FSR.pdf
RFQ
MR9225E24B1-FSR
MR9225E24B1-FSR