MR8032E12B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR8032E12B1+6-FSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR8032E12B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MR8032E12B1+6-FSR.pdf2.MR8032E12B1+6-FSR.pdf3.MR8032E12B1+6-FSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MR8032E12B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris MR8032E12B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 32.00mm Svoris 0.32 lb (145.15g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.890 in H2O (221.7 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija MR8032
RPM 6500 RPM Kiti vardai 1570-1334
Darbinė temperatūra - Triukšmas 50.4 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Plastic
Medžiaga - ašmenys Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.860A