MR8025M24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR8025M24B1+6-FSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR8025M24B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MR8025M24B1+6-FSR.pdf2.MR8025M24B1+6-FSR.pdf3.MR8025M24B1+6-FSR.pdf
  • Pranešimas
MR8025M24B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris MR8025M24B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.119 lb (53.98g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija MR8025
RPM 3600 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 38.1 dB(A) Medžiaga - rėmas Plastic
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.110A