MR8025H12B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR8025H12B1+6-FSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR8025H12B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MR8025H12B1+6-FSR.pdf2.MR8025H12B1+6-FSR.pdf3.MR8025H12B1+6-FSR.pdf
  • Pranešimas
MR8025H12B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris MR8025H12B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.119 lb (53.98g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija MR8025
RPM 4200 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 41.5 dB(A) Medžiaga - rėmas Plastic
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.310A