MR8025E24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR8025E24B1+6-FSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR8025E24B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MR8025E24B1+6-FSR.pdf2.MR8025E24B1+6-FSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MR8025E24B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris MR8025E24B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7318 pcs Duomenų lapas 1.MR8025E24B1+6-FSR.pdf2.MR8025E24B1+6-FSR.pdf
Plotis 25.00mm Svoris 0.119 lb (53.98g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija MR8025
RPM 4800 RPM Kiti vardai 1570-1333
Darbinė temperatūra - Triukšmas 44.2 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Plastic
Medžiaga - ašmenys Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.200A