MR1238H24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR1238H24B1+6-FSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR1238H24B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MR1238H24B1+6-FSR.pdf2.MR1238H24B1+6-FSR.pdf3.MR1238H24B1+6-FSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
MR1238H24B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris MR1238H24B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 0.838 lb (380.11g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 1.075 in H2O (267.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija MR1238
RPM 4500 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 64.6 dB(A) Medžiaga - rėmas Plastic
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 1.30A