MR1238E48B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR1238E48B1+6-FSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR1238E48B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MR1238E48B1+6-FSR.pdf2.MR1238E48B1+6-FSR.pdf3.MR1238E48B1+6-FSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MR1238E48B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris MR1238E48B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 0.838 lb (380.11g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 1.325 in H2O (330.0 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija MR1238
RPM 5000 RPM Kiti vardai 1570-1322
Darbinė temperatūra - Triukšmas 67.9 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Plastic
Medžiaga - ašmenys Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.950A