MR1225L24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR1225L24B1+6-FSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR1225L24B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MR1225L24B1+6-FSR.pdf2.MR1225L24B1+6-FSR.pdf3.MR1225L24B1+6-FSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
MR1225L24B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris MR1225L24B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.275 lb (124.74g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija MR1225
RPM 3500 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 47.2 dB(A) Medžiaga - rėmas Plastic
Medžiaga - ašmenys Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.300A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 107.0 CFM (3.00m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MR1225M24B1+6-FSR
MR1225M24B1+6-FSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 5187 pcs
parsisiųsti: MR1225M24B1+6-FSR.pdf
RFQ
MR1225L24B2-FSR
MR1225L24B2-FSR
Gamintojai: Mechatronics
Sandelyje: 6187 pcs
parsisiųsti: MR1225L24B2-FSR.pdf
RFQ
MR1225L24B1-FSR
MR1225L24B1-FSR