MR1225H24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR1225H24B1+6-FSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR1225H24B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MR1225H24B1+6-FSR.pdf2.MR1225H24B1+6-FSR.pdf3.MR1225H24B1+6-FSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
MR1225H24B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris MR1225H24B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.275 lb (124.74g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.480 in H2O (119.6 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija MR1225
RPM 4500 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 53.8 dB(A) Medžiaga - rėmas Plastic
Medžiaga - ašmenys Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.410A