MD4028X24B-RSR
MechatronicsMechatronics
MD4028X24B-RSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MD4028X24B-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X28MM 24VDC
Duomenų lapai: 1.MD4028X24B-RSR.pdf2.MD4028X24B-RSR.pdf3.MD4028X24B-RSR.pdf4.MD4028X24B-RSR.pdf
  • Pranešimas
MD4028X24B-RSR specifikacijos
Dalies numeris MD4028X24B-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 40X28MM 24VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 28.00mm Svoris 0.111 lb (50.35g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.709 in H2O (176.6 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija MD4028
RPM 11500 RPM Kiti vardai 1570-1127
Darbinė temperatūra - Triukšmas 47.3 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.200A