MD4028V12B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MD4028V12B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
  • Pranešimas
MD4028V12B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris MD4028V12B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 28.00mm Svoris 0.11 lb (49.9g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 1.206 in H2O (300.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija MD4028
RPM 15000 RPM Kiti vardai 1570-1710
Darbinė temperatūra - Triukšmas 53.1 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.650A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 24.3 CFM (0.680m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MD4028V12B1-FSR-L11
MD4028V12B1-FSR-L11
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 10310 pcs
parsisiųsti: MD4028V12B1-FSR-L11.pdf
RFQ
MD4028V12B1+6-RSR-CC-L3
MD4028V12B1+6-RSR-CC-L3
Gamintojai: Mechatronics