G9225X24B6-FSR-L20
MechatronicsMechatronics
G9225X24B6-FSR-L20 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G9225X24B6-FSR-L20
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.G9225X24B6-FSR-L20.pdf2.G9225X24B6-FSR-L20.pdf3.G9225X24B6-FSR-L20.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G9225X24B6-FSR-L20 specifikacijos
Dalies numeris G9225X24B6-FSR-L20 Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.218 lb (98.88g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 92mm L x 92mm H Serija G9225
RPM 3600 RPM Kiti vardai 1570-1658
Darbinė temperatūra - Triukšmas 42.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas -
Medžiaga - ašmenys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.290A