G9225X12B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
G9225X12B1+6-FSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G9225X12B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 92X25MM PWM 12VDC
Duomenų lapai: 1.G9225X12B1+6-FSR.pdf2.G9225X12B1+6-FSR.pdf3.G9225X12B1+6-FSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
G9225X12B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris G9225X12B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 92X25MM PWM 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.218 lb (98.88g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 92mm L x 92mm H Serija G9225
RPM 3600 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 42.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - rėmas - Medžiaga - ašmenys -
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.490A