G8032M12B-RSR-EM3
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G8032M12B-RSR-EM3
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.G8032M12B-RSR-EM3.pdf2.G8032M12B-RSR-EM3.pdf3.G8032M12B-RSR-EM3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G8032M12B-RSR-EM3 specifikacijos
Dalies numeris G8032M12B-RSR-EM3 Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 32.00mm Svoris 0.286 lb (129.73g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija G8032
RPM 3500 RPM Kiti vardai 1570-1645
Darbinė temperatūra - Triukšmas 38.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.260A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 41.0 CFM (1.15m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G8032L12B-RSR
G8032L12B-RSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X32MM 12VDC
Sandelyje: 9746 pcs
parsisiųsti: G8032L12B-RSR.pdf
RFQ
G8032M24B1-RSR
G8032M24B1-RSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X32MM TACH 24VDC
Sandelyje: 9863 pcs
parsisiųsti: G8032M24B1-RSR.pdf
RFQ
G8032M12B-RSR-EM
G8032M12B-RSR-EM
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X32MM IP57 12VDC
parsisiųsti: G8032M12B-RSR-EM.pdf
G8032M24B1-RSR-EM
G8032M24B1-RSR-EM
parsisiųsti: G8032M24B1-RSR-EM.pdf
G8032M12B-RSR
G8032M12B-RSR