G8032M12B-RSR-EM
MechatronicsMechatronics
G8032M12B-RSR-EM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G8032M12B-RSR-EM
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X32MM IP57 12VDC
  • Pranešimas
G8032M12B-RSR-EM specifikacijos
Dalies numeris G8032M12B-RSR-EM Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 80X32MM IP57 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 32.00mm Svoris 0.286 lb (129.73g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija G8032
RPM 3500 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 38.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo IP57 - Dust Protected, Waterproof funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.260A