G8032E12B1-RSR
MechatronicsMechatronics
G8032E12B1-RSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G8032E12B1-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X32MM 12VDC TACH
Duomenų lapai: 1.G8032E12B1-RSR.pdf2.G8032E12B1-RSR.pdf3.G8032E12B1-RSR.pdf4.G8032E12B1-RSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G8032E12B1-RSR specifikacijos
Dalies numeris G8032E12B1-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 80X32MM 12VDC TACH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 32.00mm Svoris 0.286 lb (129.73g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.440 in H2O (109.6 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija G8032
RPM 4500 RPM Kiti vardai 1570-1101
Darbinė temperatūra - Triukšmas 46.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.550A