G8025H12B2-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G8025H12B2-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN 80X25MM BALL 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.G8025H12B2-RSR.pdf2.G8025H12B2-RSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G8025H12B2-RSR specifikacijos
Dalies numeris G8025H12B2-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN 80X25MM BALL 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13458 pcs Duomenų lapas 1.G8025H12B2-RSR.pdf2.G8025H12B2-RSR.pdf
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija G8025