G5015E12B1-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G5015E12B1-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.G5015E12B1-RSR.pdf2.G5015E12B1-RSR.pdf3.G5015E12B1-RSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G5015E12B1-RSR specifikacijos
Dalies numeris G5015E12B1-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11124 pcs Duomenų lapas 1.G5015E12B1-RSR.pdf2.G5015E12B1-RSR.pdf3.G5015E12B1-RSR.pdf
Plotis 15.00mm Svoris 0.077 lb (34.93g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 50mm L x 50mm H Serija G5015
RPM 6500 RPM Kiti vardai 1570-1616
Darbinė temperatūra - Triukšmas 34.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.400A