G5015E12B-RSR-CC
MechatronicsMechatronics
G5015E12B-RSR-CC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G5015E12B-RSR-CC
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 50X15MM CC 12VDC
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
G5015E12B-RSR-CC specifikacijos
Dalies numeris G5015E12B-RSR-CC Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 50X15MM CC 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 15.00mm Svoris 0.077 lb (34.93g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 50mm L x 50mm H Serija G5015
RPM 6500 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 34.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.400A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 16.0 CFM (0.448m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G501
G501
Gamintojai: Tamura
apibūdinimas: TRANSFORMER 2.0MH 1:1:1 PULSE
Sandelyje: 5980 pcs
parsisiųsti:
RFQ
G5015H12B1-RSR
G5015H12B1-RSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 50X15MM TACH 12VDC
Sandelyje: 10754 pcs
parsisiųsti: G5015H12B1-RSR.pdf
RFQ
G50
G50
Gamintojai: XP Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5000V 1.5W
Sandelyje: 852 pcs
parsisiųsti: G50.pdf
G5015H24B-RSR
G5015H24B-RSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 50X15MM 24VDC
parsisiųsti: G5015H24B-RSR.pdf
G500
G500
Gamintojai: Tamura
apibūdinimas: TRANSFORMER 5.0MH 1:1:1 PULSE
parsisiųsti: G500.pdf
G5000AS
G5000AS
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: GDT 900V 20% 2KA SURFACE MOUNT
parsisiųsti: G5000AS.pdf
G5015L12B1+6-RSR
G5015L12B1+6-RSR
apibūdinimas: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
parsisiųsti: G5015L12B1+6-RSR.pdf
G50-3
G50-3
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN GUARD METAL 52MM