G4028M12B1-RSR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G4028M12B1-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X28MM TACH 12VDC
Duomenų lapai: 1.G4028M12B1-RSR.pdf2.G4028M12B1-RSR.pdf3.G4028M12B1-RSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
G4028M12B1-RSR specifikacijos
Dalies numeris G4028M12B1-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 40X28MM TACH 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10006 pcs Duomenų lapas 1.G4028M12B1-RSR.pdf2.G4028M12B1-RSR.pdf3.G4028M12B1-RSR.pdf
Plotis 28.00mm Svoris 0.111 lb (50.35g)
Įtampos diapazonas 8 ~ 14VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija G4028
RPM 8000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 37.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.200A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 13.0 CFM (0.364m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G4028M12B-RSR
G4028M12B-RSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC