G4028H12B2-RSR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G4028H12B2-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X28MM LCKD RTR 12VDC
Duomenų lapai: 1.G4028H12B2-RSR.pdf2.G4028H12B2-RSR.pdf3.G4028H12B2-RSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
G4028H12B2-RSR specifikacijos
Dalies numeris G4028H12B2-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 40X28MM LCKD RTR 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7959 pcs Duomenų lapas 1.G4028H12B2-RSR.pdf2.G4028H12B2-RSR.pdf3.G4028H12B2-RSR.pdf
Plotis 28.00mm Svoris 0.111 lb (50.35g)
Įtampos diapazonas 8 ~ 14VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.570 in H2O (142.0 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija G4028
RPM 10000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 41.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Locked Rotor Sensor
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.400A