G4020M24B-RSR-EM
MechatronicsMechatronics
G4020M24B-RSR-EM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G4020M24B-RSR-EM
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X20MM IP57 24VDC
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G4020M24B-RSR-EM specifikacijos
Dalies numeris G4020M24B-RSR-EM Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 40X20MM IP57 24VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 20.00mm Svoris 0.062 lb (28.12g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija G4020
RPM 6000 RPM Kiti vardai 1570-1228
G4020M24B-RSR-EM-ND
Darbinė temperatūra - Triukšmas 26.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.065A Guolių tipas Ball