G4020M12B2-RSR-EM
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G4020M12B2-RSR-EM
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.G4020M12B2-RSR-EM.pdf2.G4020M12B2-RSR-EM.pdf3.G4020M12B2-RSR-EM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G4020M12B2-RSR-EM specifikacijos
Dalies numeris G4020M12B2-RSR-EM Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 20.00mm Svoris 0.062 lb (28.12g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija G4020
RPM 6000 RPM Kiti vardai 1570-1613
Darbinė temperatūra - Triukšmas 26.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo IP57 - Dust Protected, Waterproof funkcijos Locked Rotor Sensor
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.095A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 9.0 CFM (0.252m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G4020S05B2-RSR
G4020S05B2-RSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X20MM LCKD RTR 05VDC
Sandelyje: 15060 pcs
parsisiųsti: G4020S05B2-RSR.pdf
RFQ
G4020M12B2-RSR
G4020M12B2-RSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X20MM LCKD RTR 12VDC