G4020E24B2-RSR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G4020E24B2-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X20MM LCKD RTR 24VDC
Duomenų lapai: 1.G4020E24B2-RSR.pdf2.G4020E24B2-RSR.pdf3.G4020E24B2-RSR.pdf4.G4020E24B2-RSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
G4020E24B2-RSR specifikacijos
Dalies numeris G4020E24B2-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 40X20MM LCKD RTR 24VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 20.00mm Svoris 0.062 lb (28.12g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija G4020
RPM 8000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 32.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Locked Rotor Sensor
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.110A