G4020E24B-RS-CC
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G4020E24B-RS-CC
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.G4020E24B-RS-CC.pdf2.G4020E24B-RS-CC.pdf3.G4020E24B-RS-CC.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
G4020E24B-RS-CC specifikacijos
Dalies numeris G4020E24B-RS-CC Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Plotis 20.00mm Svoris 0.062 lb (28.12g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija G4020
RPM 8000 RPM Kiti vardai 1570-1608
Darbinė temperatūra - Triukšmas 32.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.110A