G4015H24B-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G4015H24B-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN 24VDC AXIAL 40X40X15
Duomenų lapai: G4015H24B-RSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G4015H24B-RSR specifikacijos
Dalies numeris G4015H24B-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN 24VDC AXIAL 40X40X15 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11440 pcs Duomenų lapas G4015H24B-RSR.pdf
Plotis 15.00mm Svoris 0.051 lb (23.13g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija G4015
RPM 8000 RPM Kiti vardai 1570-1887
Darbinė temperatūra - Triukšmas 29.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Thermal Overload Protector (TOP)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.090A