G4015E24B-RSR
MechatronicsMechatronics
G4015E24B-RSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G4015E24B-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X15MM 24VDC
Duomenų lapai: 1.G4015E24B-RSR.pdf2.G4015E24B-RSR.pdf3.G4015E24B-RSR.pdf4.G4015E24B-RSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
G4015E24B-RSR specifikacijos
Dalies numeris G4015E24B-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 40X15MM 24VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 15.00mm Svoris 0.051 lb (23.13g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.430 in H2O (107.1 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija G4015
RPM 10000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 35.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Thermal Overload Protector (TOP)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.110A