G4010L12B1-RSR-WS
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G4010L12B1-RSR-WS
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X10MM TACH 12VDC
Duomenų lapai: 1.G4010L12B1-RSR-WS.pdf2.G4010L12B1-RSR-WS.pdf3.G4010L12B1-RSR-WS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
G4010L12B1-RSR-WS specifikacijos
Dalies numeris G4010L12B1-RSR-WS Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 40X10MM TACH 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 10.30mm Svoris 0.026 lb (11.79g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija G4010
RPM 5000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 22.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.100A