G4010L12B-RSR-S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G4010L12B-RSR-S
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X10.3MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.G4010L12B-RSR-S.pdf2.G4010L12B-RSR-S.pdf3.G4010L12B-RSR-S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G4010L12B-RSR-S specifikacijos
Dalies numeris G4010L12B-RSR-S Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 40X10.3MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 10.30mm Svoris 0.026 lb (11.79g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija G4010
RPM 5000 RPM Kiti vardai 1570-1601
Darbinė temperatūra - Triukšmas 22.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.100A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 6.0 CFM (0.168m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G4010L12B1-RSR-WS
G4010L12B1-RSR-WS
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X10MM TACH 12VDC
Sandelyje: 11062 pcs
parsisiųsti: G4010L12B1-RSR-WS.pdf
RFQ
G4010H12B-RSR
G4010H12B-RSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC
Sandelyje: 14797 pcs
parsisiųsti: G4010H12B-RSR.pdf
RFQ
G4010L12B-RSR
G4010L12B-RSR