G1238S12B1-FSR-TTL-EM
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G1238S12B1-FSR-TTL-EM
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.G1238S12B1-FSR-TTL-EM.pdf2.G1238S12B1-FSR-TTL-EM.pdf3.G1238S12B1-FSR-TTL-EM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G1238S12B1-FSR-TTL-EM specifikacijos
Dalies numeris G1238S12B1-FSR-TTL-EM Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 0.74 lb (335.66g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija G1238
RPM 2000 RPM Kiti vardai 1570-1786
Darbinė temperatūra - Triukšmas 34.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo IP57 - Dust Protected, Waterproof funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.250A