G1238M48B1-FSR-L22
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G1238M48B1-FSR-L22
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.G1238M48B1-FSR-L22.pdf2.G1238M48B1-FSR-L22.pdf3.G1238M48B1-FSR-L22.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G1238M48B1-FSR-L22 specifikacijos
Dalies numeris G1238M48B1-FSR-L22 Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 0.74 lb (335.66g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija G1238
RPM 2800 RPM Kiti vardai 1570-1596
Darbinė temperatūra - Triukšmas 43.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.180A