G1238H12B1+6-FSR-WS
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G1238H12B1+6-FSR-WS
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38MM PWM 12VDC
  • Pranešimas
G1238H12B1+6-FSR-WS specifikacijos
Dalies numeris G1238H12B1+6-FSR-WS Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38MM PWM 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 0.74 lb (335.66g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.410 in H2O (102.1 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 119mm L x 119mm H Serija G1238
RPM 3200 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 46.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.750A