G1238E48B1-FSR-WS-EM
MechatronicsMechatronics
G1238E48B1-FSR-WS-EM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G1238E48B1-FSR-WS-EM
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38MM TACH 48VDC
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
G1238E48B1-FSR-WS-EM specifikacijos
Dalies numeris G1238E48B1-FSR-WS-EM Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38MM TACH 48VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 0.74 lb (335.66g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.490 in H2O (122.1 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 119mm L x 119mm H Serija G1238
RPM 3600 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 49.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo IP57 - Dust Protected, Waterproof funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.330A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 158.0 CFM (4.42m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G1238H12B-FSR-EM
G1238H12B-FSR-EM
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38MM IP57 12VDC
Sandelyje: 5429 pcs
parsisiųsti: G1238H12B-FSR-EM.pdf
RFQ
G1238H12B1-FSR-WS
G1238H12B1-FSR-WS
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38MM TACH 12VDC
Sandelyje: 6187 pcs
parsisiųsti: G1238H12B1-FSR-WS.pdf
RFQ
G1238E48B1-FSR-WS
G1238E48B1-FSR-WS
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38MM TACH 48VDC
parsisiųsti: G1238E48B1-FSR-WS.pdf
G1238E48B2-FSR
G1238E48B2-FSR
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
parsisiųsti: G1238E48B2-FSR.pdf
G1238E48B-FSR
G1238E48B-FSR
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38MM 48VDC
parsisiųsti: G1238E48B-FSR.pdf
G1238E48B1-FSR
G1238E48B1-FSR