F8025X12B1-RSR
MechatronicsMechatronics
F8025X12B1-RSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F8025X12B1-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM TACH 12VDC
Duomenų lapai: 1.F8025X12B1-RSR.pdf2.F8025X12B1-RSR.pdf3.F8025X12B1-RSR.pdf
  • Pranešimas
F8025X12B1-RSR specifikacijos
Dalies numeris F8025X12B1-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM TACH 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12451 pcs Duomenų lapas 1.F8025X12B1-RSR.pdf2.F8025X12B1-RSR.pdf3.F8025X12B1-RSR.pdf
Plotis 25.00mm Svoris 0.174 lb (78.93g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija F8025
RPM 3200 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 35.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.480A