F8025X12B1+3-FHR
MechatronicsMechatronics
F8025X12B1+3-FHR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F8025X12B1+3-FHR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM TACH 12VDC
  • Pranešimas
F8025X12B1+3-FHR specifikacijos
Dalies numeris F8025X12B1+3-FHR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM TACH 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.182 lb (82.55g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija F8025-H
RPM 4200 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 39.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach), Thermistor
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.480A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 53.0 CFM (1.48m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F8025X12B-FSR-EM
F8025X12B-FSR-EM
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X25MM IP57 12VDC
Sandelyje: 8616 pcs
parsisiųsti: F8025X12B-FSR-EM.pdf
RFQ
F8025X12B1-FSR-TTL
F8025X12B1-FSR-TTL
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X25MM TACH 12VDC
Sandelyje: 12801 pcs
parsisiųsti: F8025X12B1-FSR-TTL.pdf
RFQ
F8025X12B1-RSR
F8025X12B1-RSR
parsisiųsti: F8025X12B1-RSR.pdf
F8025X12B1-FSR
F8025X12B1-FSR
parsisiųsti: F8025X12B1-FSR.pdf
F8025X12B-FHR-EM
F8025X12B-FHR-EM
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC
parsisiųsti: F8025X12B-FHR-EM.pdf
F8025X12B1-FHR
F8025X12B1-FHR
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC TACH