F8025M12B1-FHR-TTL
MechatronicsMechatronics
F8025M12B1-FHR-TTL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F8025M12B1-FHR-TTL
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM TACH 12VDC
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
F8025M12B1-FHR-TTL specifikacijos
Dalies numeris F8025M12B1-FHR-TTL Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM TACH 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.182 lb (82.55g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija F8025-H
RPM 2800 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 29.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.120A