F8025M12B1+6-FHR
MechatronicsMechatronics
F8025M12B1+6-FHR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F8025M12B1+6-FHR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM PWM 12VDC
  • Pranešimas
F8025M12B1+6-FHR specifikacijos
Dalies numeris F8025M12B1+6-FHR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM PWM 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.182 lb (82.55g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija F8025-H
RPM 2800 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 29.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.120A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 35.0 CFM (0.980m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F8025M12B1-FHR
F8025M12B1-FHR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X25MM TACH 12VDC
Sandelyje: 12622 pcs
parsisiųsti: F8025M12B1-FHR.pdf
RFQ
F8025M12B-FSR
F8025M12B-FSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC
Sandelyje: 15968 pcs
parsisiųsti: F8025M12B-FSR.pdf
RFQ
F8025M12B1-FSR
F8025M12B1-FSR
parsisiųsti: F8025M12B1-FSR.pdf
F8025M12B3-FS
F8025M12B3-FS
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
parsisiųsti: F8025M12B3-FS.pdf
F8025M12B1-FHR-TTL
F8025M12B1-FHR-TTL
parsisiųsti: F8025M12B1-FHR-TTL.pdf
F8025M05B1-FSR
F8025M05B1-FSR
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X25MM TACH 05VDC
parsisiųsti: F8025M05B1-FSR.pdf
F8025M12B1-FHR-WS
F8025M12B1-FHR-WS