F8025H12B-FHR-EM3
MechatronicsMechatronics
F8025H12B-FHR-EM3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F8025H12B-FHR-EM3
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.F8025H12B-FHR-EM3.pdf2.F8025H12B-FHR-EM3.pdf3.F8025H12B-FHR-EM3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F8025H12B-FHR-EM3 specifikacijos
Dalies numeris F8025H12B-FHR-EM3 Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.182 lb (82.55g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija F8025-H
RPM 3200 RPM Kiti vardai 1570-1567
Darbinė temperatūra - Triukšmas 32.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.145A