F8025H12B-FHR-EM
MechatronicsMechatronics
F8025H12B-FHR-EM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F8025H12B-FHR-EM
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM IP57 12VDC
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F8025H12B-FHR-EM specifikacijos
Dalies numeris F8025H12B-FHR-EM Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM IP57 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.182 lb (82.55g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija F8025-H
RPM 3200 RPM Kiti vardai 1570-1236
F8025H12B-FHR-EM-ND
Darbinė temperatūra - Triukšmas 32.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.145A Guolių tipas Ball