F6025X24B-RSR
MechatronicsMechatronics
F6025X24B-RSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F6025X24B-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X25MM 24VDC
Duomenų lapai: 1.F6025X24B-RSR.pdf2.F6025X24B-RSR.pdf3.F6025X24B-RSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
F6025X24B-RSR specifikacijos
Dalies numeris F6025X24B-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 60X25MM 24VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14062 pcs Duomenų lapas 1.F6025X24B-RSR.pdf2.F6025X24B-RSR.pdf3.F6025X24B-RSR.pdf
Plotis 25.00mm Svoris 0.139 lb (63.05g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija F6025
RPM 5200 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 41.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.170A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 27.0 CFM (0.756m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F6025X24B-RS
F6025X24B-RS
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE