F6025X24B-RH-L20
MechatronicsMechatronics
F6025X24B-RH-L20 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F6025X24B-RH-L20
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.F6025X24B-RH-L20.pdf2.F6025X24B-RH-L20.pdf3.F6025X24B-RH-L20.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
11 pcs
  • Pranešimas
F6025X24B-RH-L20 specifikacijos
Dalies numeris F6025X24B-RH-L20 Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Plotis 25.00mm Svoris 0.139 lb (63.05g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija F6025-H
RPM 5800 RPM Kiti vardai 1570-1561
Darbinė temperatūra - Triukšmas 42.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.170A