F1238E24B-FHR-CC
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F1238E24B-FHR-CC
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38MM CC 24VDC
Duomenų lapai: 1.F1238E24B-FHR-CC.pdf2.F1238E24B-FHR-CC.pdf3.F1238E24B-FHR-CC.pdf
  • Pranešimas
F1238E24B-FHR-CC specifikacijos
Dalies numeris F1238E24B-FHR-CC Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38MM CC 24VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 0.59 lb (267.62g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 119mm L x 119mm H Serija F1238-H
RPM 3300 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 44.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - rėmas - Medžiaga - ašmenys -
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.350A