F1238E12B1-FSR-L24
MechatronicsMechatronics
F1238E12B1-FSR-L24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F1238E12B1-FSR-L24
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 119X38MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.F1238E12B1-FSR-L24.pdf2.F1238E12B1-FSR-L24.pdf3.F1238E12B1-FSR-L24.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F1238E12B1-FSR-L24 specifikacijos
Dalies numeris F1238E12B1-FSR-L24 Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 119X38MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 0.095 lb (43.09g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 119mm L x 119mm H Serija F1238-S
RPM 2800 RPM Kiti vardai 1570-1526
Darbinė temperatūra - Triukšmas 43.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas -
Medžiaga - ašmenys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.700A