MAX8887EZK33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8887EZK33+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8887EZK33+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LIN 3.3V 300MA TSOT23-5
Duomenų lapai: 1.MAX8887EZK33+T.pdf2.MAX8887EZK33+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX8887EZK33+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8887EZK33+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LIN 3.3V 300MA TSOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77869 pcs Duomenų lapas 1.MAX8887EZK33+T.pdf2.MAX8887EZK33+T.pdf
Įtampa (maks.) 0.15V @ 300mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 60dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MAX8887EZK33+TCT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA TSOT-23-5
Dabartinis - silpnas (Iq) 100µA Dabartinis - rezultatas 300mA