MAX8887EZK25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8887EZK25+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8887EZK25+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LIN 2.5V 300MA TSOT23-5
Duomenų lapai: 1.MAX8887EZK25+T.pdf2.MAX8887EZK25+T.pdf
  • Pranešimas
MAX8887EZK25+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8887EZK25+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LIN 2.5V 300MA TSOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57759 pcs Duomenų lapas 1.MAX8887EZK25+T.pdf2.MAX8887EZK25+T.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 60dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA TSOT-23-5 Dabartinis - silpnas (Iq) 100µA
Dabartinis - rezultatas 300mA Valdymo funkcijos Enable